IERĪKOŠANA

Piedāvājam ēku vadības sistēmu un ēku automatizācijas sistēmu ierīkošanu dažāda tipa ēkās.

Privātmājas

PRIVĀTMĀJAS

Piedāvājam ēku vadības sistēmu privātmājām – pielāgojam režīmus Jūsu vēlmēm, kas ikdienā nodrošinās komfortu un labsajūtu. Sistēmu iespējams pārvaldīt automātiski (ar uzstādītajiem režīmiem) vai manuāli (pielāgojot parametrus manuāli).

INDUSTRIĀLĀS ĒKAS

Izstrādājam BMS risinājumus ražošanas ēkām un sabiedriskajām ēkām. Palīdzēsim uzlabot ēku energoefektivitāti un nodrošināt piemērotāko apgaismojuma līmeni, temperatūru, mitrumu un ventilāciju.

Industriālās ēkas

NOTEKŪDEŅU ATTĪRĪŠANAS IEKĀRTAS

Veicam jaunu sistēmu izveidošanu un esošo sistēmu uzlabošanu. Piedāvājam veikt arī sistēmu apkopes un remontdarbus, un sistēmu apkalpošanu.

SILTUMNĪCAS

Uzstādam siltumnīcu automātikas vadību – vienmērīga mitruma, temperatūras un ventilācijas nodrošināšanai. Tas ir labākais veids kā viegli kontrolēt un nodrošināt augiem nepieciešamo mikroklimatu.

Siltumnīcas

Katlu māja

KATLU MĀJAS

Izstrādājam risinājumus katlu māju sistēmu uzraudzībai. Automātikas sistēma palīdzēs labāk pārlūkot ēkā notiekošos procesus un sistēmu parametrus.

Projektēšana un Apkope

Piedāvājam izstrādāt tikai sistēmas projektēšanas daļu.

Nodrošinām apkopes, kurās uzraudzīsim sistēmu stāvokli, iztīrīsim iekārtas un iepazīstināsim ar nepieciešamajiem labojumiem. Sistēmu ilgmūžībai ir svarīgi tās regulāri attīrīt no smalkiem putekļiem un novērst ārējās vides izraisītus bojājumus.

Apkope un projektēšana