PAKALPOJUMI

SIA “KUBUM” veic ēku vadības sistēmu un automātikas sistēmu projektēšanu, ražošanu, uzstādīšanu, programmēšanu un sistēmu apkopi. Veidojam sistēmas dažāda tipa ēkām – sākot no privātmājām un publiskajām ēkām, līdz skolām, slimnīcām, katlu mājām un pat siltumnīcām.

Sistēmu projektēšana

Automātikas, motoru vadības un sadales paneļu ražošana

Sistēmu uzraudzība, apkope, remonts

Ēku vadības un automātikas sistēmu risinājumi

PRIVĀTMĀJAS

Piedāvājam ēku vadības sistēmu privātmājām – pielāgojam režīmus Jūsu vēlmēm, kas ikdienā nodrošinās komfortu un labsajūtu. Sistēmu iespējams pārvaldīt automātiski (ar uzstādītajiem režīmiem) vai manuāli (pielāgojot parametrus manuāli).

Privātmājas

Industriālās ēkas

INDUSTRIĀLĀS ĒKAS

Izstrādājam BMS risinājumus ražošanas ēkām un sabiedriskajām ēkām. Palīdzēsim uzlabot ēku energoefektivitāti un nodrošināt piemērotāko apgaismojuma līmeni, temperatūru, mitrumu un ventilāciju.

KATLU MĀJAS

Izstrādājam risinājumus katlu māju sistēmu uzraudzībai. Automātikas sistēma palīdzēs labāk pārlūkot ēkā notiekošos procesus un sistēmu parametrus.

Katlu māja

SILTUMNĪCAS

Uzstādam siltumnīcu automātikas vadību – vienmērīga mitruma, temperatūras un ventilācijas nodrošināšanai. Tas ir labākais veids kā viegli kontrolēt un nodrošināt augiem nepieciešamo mikroklimatu.

NOTEKŪDEŅU ATTĪRĪŠANAS IEKĀRTAS

Veicam jaunu sistēmu izveidošanu un esošo sistēmu uzlabošanu. Piedāvājam veikt arī sistēmu apkopes un remontdarbus, un sistēmu apkalpošanu.

Apkope un projektēšana

PROJEKTĒŠANA UN APKOPE

Piedāvājam izstrādāt tikai sistēmas projektēšanas daļu. Projektēšanai izmantojam tādas BIM sistēmas kā AutoCAD un MagiCAD Electrical for AutoCAD.

Veicam apkopes, kurās uzraudzīsim sistēmu stāvokli, iztīrīsim iekārtas un iepazīstināsim ar nepieciešamajiem labojumiem. Sistēmu ilgmūžībai ir svarīgi tās regulāri attīrīt no smalkiem putekļiem un novērst ārējās vides izraisītus bojājumus.

IEKĀRTU RAŽOŠANA

Veicam automātikas (PLC), motoru vadības (MCC) un sadales paneļu (Distribution panels) ražošanu un projektēšanu.

Mūsu komandai ir plaša pieredze vadības iekārtu ražošanā. Mēs izmantojam augstākās kvalitātes komponentes, lai radītu labāko risinājumu Jūsu vajadzībām.

Veicam iekārtu programmēšānu izmantojot tādas sistēmas kā Distech Controls EC-gfxProgram, ENVYSION, iSMA Tool, Niagara Framework by Tridium.

Vadības panelis, ražošana

Iekārtu ražotājI

Projekti