Par mums

Veicam ēku vadības sistēmu un automātikas projektēšanu, iekārtu ražošanu, ierīkošanu un programmēšanu.

“KUBUM” stāsts aizsākās 2018. gadā, kad divi kolēģi ar ilgu gadu pieredzi nozarē izlēma paši dibināt savu uzņēmumu.

Pirmssākumi meklējami garāžā – vasarā pagalmā veidojot projektus un garāžā komplekrējot iekārtas.

Šobrīd uzņēmums ir izaudzis un mūsu komandā strādā astoņi izcili darbinieki. Kopā esam radījuši daudzus risinājumus, ar kuriem varam lepoties un turpināt attīstīties tālāk.


Vīzija

VĪZIJA

Radīt jaunus un ērtus automatizācijas produktus, apvienojot mūsu darbinieku zināšanas un pieredzi gan Latvijas, gan ārvalstu tirgos.

Mērķi

MISIJA

Mēs uzskatām, ka vienkāršots ēkas apsaimniekošanas process un drošības sajūta par savu māju ir vienas no ikdienas svarīgākajām lietām, tādēļ mēs palīdzam Jums to sasniegt.

VĒRTĪBAS

Daba  - mūsu vērtība

DABA

Mēs nodrošinām saviem klientiem uzlabotu ēku energoefektivitāti, lai tiktu ietaupīti gan klientu līdzekļi, gan dabas resursi. Mēs zinām, ka interneta tehnoloģijas var palīdzēt uzlabot klimata kontroli, lai padarītu mūsu pasauli zaļāku.

Izcilība - mūsu vērtība

IZCILĪBA

Ikvienu darbu, projektu un pienākumu, par kuru esam atbildīgi, mēs darām ar vislielāko rūpību, lai nodrošinātu saviem klientiem augstākās klases pakalpojumus.

CILVĒCĪBA

Mēs cienām un uzklausām savu klientu un darbinieku viedokli, lai nodrošinātu laipnu, pretimnākošu un uz efektivitāti balstītu saziņu.