Pakalpojumi – ēku vadības un automātikas sistēmas pilns serviss, elektroapgādes projektēšana

SIA “KUBUM” veic ēku vadības sistēmu un automātikas sistēmu projektēšanu, ražošanu, uzstādīšanu, programmēšanu un sistēmu apkopi. Veidojam sistēmas dažāda tipa ēkām – sākot no privātmājām un publiskajām ēkām, līdz skolām, slimnīcām, katlu mājām un pat siltumnīcām. Mūsu piedāvātie pakalpojumi zemāk ir aprakstīti sīkāk.

Automātikas sistēmu projektēšana, iekšējo un ārējo elektrotīklu projektēšana līdz 35kV spriegumam.

Automātikas, motoru vadības un sadales paneļu ražošana

Sistēmu uzraudzība, apkope, remonts

Ēku vadības un automātikas sistēmu risinājumi

PRIVĀTMĀJAS

Piedāvājam ierīkot ēku vadības sistēmas privātmājām – pielāgojam režīmus Jūsu vēlmēm, kas ikdienā nodrošinās komfortu un labsajūtu. Sistēmu iespējams pārvaldīt automātiski (ar uzstādītajiem režīmiem) vai manuāli (pielāgojot parametrus manuāli).

Privātmājas

Industriālās ēkas

INDUSTRIĀLĀS ĒKAS

Izstrādājam BMS risinājumus ražošanas ēkām un sabiedriskajām ēkām. Palīdzēsim uzlabot ēku energoefektivitāti un nodrošināt piemērotāko temperatūru, mitruma līmeni, apgaismojuma līmeni un ventilāciju.

KATLU MĀJAS

Izstrādājam risinājumus katlu māju sistēmu uzraudzībai. Automātikas sistēma palīdzēs labāk pārlūkot ēkā notiekošos procesus un sistēmu parametrus.

Katlu māja

SILTUMNĪCAS

Veicam ierīkošanu arī siltumnīcu automātikas vadībai – vienmērīga mitruma, temperatūras un ventilācijas nodrošināšanai. Tas ir labākais veids kā viegli kontrolēt un nodrošināt augiem nepieciešamo mikroklimatu.

NOTEKŪDEŅU ATTĪRĪŠANAS IEKĀRTAS

Veicam jaunu sistēmu izveidošanu un esošo sistēmu uzlabošanu. Piedāvājam veikt arī sistēmu apkopes un remontdarbus, kā arī sistēmu apkalpošanu.

Apkope un projektēšana

Automātikas daļas PROJEKTĒŠANA, elektroapgādes projektēšana

Piedāvājam izstrādāt tikai sistēmas projektēšanas daļu.

Projektēšanu veicam gan automātikas daļas projektiem, gan vispārīgi elektroapgādes projektiem. Veicam iekšējo un ārējo elektrotīklu projektēšanu līdz 35kV spriegumam. Izstrādāsim projektu jaunu pieslēgumu izveidošanai un arī ēku iekšējiem elektrības tīkliem.

Projektēšanai izmantojam tādas BIM sistēmas kā AutoCAD un MagiCAD Electrical for AutoCAD.

Apkopes veikšana

Veicam apkopes, kurās uzraudzīsim sistēmu stāvokli, iztīrīsim iekārtas un iepazīstināsim ar nepieciešamajiem labojumiem.

Sistēmu ilgmūžībai ir svarīgi tās regulāri attīrīt no smalkiem putekļiem un novērst ārējās vides izraisītus bojājumus.

Ieteicams veikt regulāras apkopes vienu reizi gadā.

Pakalpojumi - apkopes veikšana
Vadības panelis, ražošana

IEKĀRTU RAŽOŠANA

Veicam automātikas (PLC), motoru vadības (MCC) un sadales paneļu (Distribution panels) ražošanu un projektēšanu.

Mūsu komandai ir plaša pieredze vadības iekārtu ražošanā. Mēs izmantojam augstākās kvalitātes komponentes, lai radītu labāko risinājumu Jūsu vajadzībām.

Veicam iekārtu programmēšanu izmantojot tādas sistēmas kā Distech Controls EC-gfxProgram, ENVYSION, iSMA Tool, Niagara Framework by Tridium.

Projekti