Sīkdatņu politika

Sīkdatņu politika

Mēs izmantojam sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē. Mums ir svarīgs Jūsu privātums un vēlamies, lai izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs justos droši. Jebkurā brīdī Jūs varat mainīt savu izvēli pārlūka iestatījumos vai manuāli izdzēst sīkdatnes pārlūkprogrammas iestatījumos. 

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek saglabātas Jūsu ierīcē, kad apmeklējat kādu tīmekļa vietni pirmo reizi. Ar sīkdatņu palīdzību vietne uz kādu noteiktu laiku atceras Jūsu iestatījumus, kas uzlabo Jūsu, kā lietotāja pieredzi. SIA “KUBUM” lapā izmantotās nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas 11 mēnešus.

Sīkdatņu veidi:

  • Nepieciešamās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir vajadzīgas, lai tīmekļa vietne darbotos droši un pareizi. Nepieciešamās sīkdatnes ļauj darboties tīmekļa vietnes pamatfunkcijām. 
  • Reklāmas (Advertisement). Reklāmas sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja pieredzi saistībā ar reklāmām un mārketinga kampaņām.
  • Analītikas (Analytics). Analītikas sīkdatnes tiek izmantotas, lai izprastu kā lietotāji mijiedarbojas ar mājaslapu. Šīs sīkdatnes nodrošina informāciju par dažādiem rādītājiem, kurus ietekmē lietotāja pieredze lapā.
  • Funkcionālās (Functional). Funkcionālās sīkdatnes palīdz nodrošināt konkrētas funkcijas kā dalīšanās ar saturu sociālajos medijos, apkopot atsauksmes un citas trešo pušu funkcijas.
  • Veiktspējas (Performance). Veiktspējas sīkdatnes tiek izmantotas, lai izprastu un analizētu galvenos veiktspējas rādītājus, kas palīdz uzlabot lapas lietošanas pieredzi.
  • Citi (Others). Citas neklasificētas sīkdatnes it tās, kas tiek analizētas, bet neiekļaujas zem atsevišķas kategorijas.