Telpas temperatūras sensori – KUBUM Ardor Home

Telpas temperatūras sensori – KUBUM Ardor Home

Telpas temperatūras sensori – KUBUM Ardor Home

Iztēlojies ainu. Tu esi izremontējis mājokli. Rūpīgi izvēlējies krāsu toņus, saskaņojis mēbeles, atradis īstos dekorus un akcentus. Remonta laikā ierīkoji arī ēku vadības sistēmu. Viss izskatās lieliski, izņemot… temperatūras sensoru pie sienas.

Mēs uzklausījām dizainerus un mūsu klientus. Viņus uzklausot radījām KUBUM Ardor Home telpu temperatūras sensorus. Tie ir radīti tā, lai būtu pielāgojami ik vienas telpas dizainam. Sensoru redzamā daļa ir veidota no koka, sniedzot iespēju to pielāgot pēc savām vēlmēm. Tā kā sensori ir veidoti ar paredzētu iebūvēšanu zemapmetuma nozarkārbā, esam spējuši panākt tikai 8mm plānu korpusu.

KUBUM Ardor Home Basic

Temperatūras sensori, kurus vari nokrāsot pats. Mēs piegādāsim sakomplektētu temperatūras sensoru bez apstrādāta koka vāciņa. Remonta ietvaros vari to pielāgot sienas krāsām, vai pat apstrādāt ar tapeti pilnībā sapludinot ar kādu īpašu rakstu. Tā apstrāde ir pilnīgi brīva Jūsu interpretācija.

KUBUM Ardor Home Plus

Šos sensorus mēs piegādāsim jau apstrādātus. Pasūtot produktu, pieraksti pie piezīmēm nepieciešamo krāsas toni (vislabāk ar krāsas kodu), savukārt mēs to tālāk apstrādājam un nosūtam Tev jau gatavu. Pirms apstrādes mēs ar Tevi vēl sazināsimies, lai būtu pilnīgi pārliecināti par vajadzīgo sensora toni. Iespējams apstrādāt gan ar pilnībā nosedzošu, gan koka tekstūru izceļošu krāsu.

Kā strādā temperatūras sensori?

Temperatūras sensori tiek izvietoti katrā mājokļa telpā. Tie mēra telpas temperatūru un nosūta šo informāciju uz bāzes staciju. Tālāk jau bāzes stacija ievāc šo informāciju un padod signālus apkures sistēmai, kur palielina vai samazina apkures patēriņu. Sensori var būt temperatūras, mitruma, putekļu, CO2 līmeņa u.c. faktoru mērīšanai. Daži no temperatūras sensoriem strādā uz baterijām, daži ir jāpievieno pie strāvas. Piemēram KUBUM Ardor Home temperatūras sensori ir jāpievieno pie strāvas.

Kādi var būt temperatūras sensori?

Bāze ir klasiskie temperatūras sensori ar pilnībā nosegtu vāciņu. Tālāk tiem var nākt klāt papildus funkcijas. Viena no tām ir digitālais ekrāns, kurā varēsi pārraudzīt telpas temperatūru. Daži temperatūras sensori ir aprīkoti ar funkciju temperatūras maiņai tieši no sensora, tādējādi tiek nosūtīta informācija bāzes stacijai paaugstināt vai pazemināt apkures sistēmas “jaudu”. Cenu diapazons šiem sensoriem ir liels, tādēļ meklē sev piemērotāko variantu.

Ja vēlies uzzināt vairāk, atrast sev piemērotāko risinājumu vai uzdot kādu sev interesējošu jautājumi sazinies ar mums rakstot uz e-pastu, zvanot, vai sūtot ziņu sociālo tīklu kontos.